Skip to content

Locatie

Sporthal de Buitelstee

Van Oldenbarneveltstraat 2
Dinteloord
Tel.0167 – 522 930

Leiding

Hoofd technische leiding
en trainer selectieturnen
Cassandra Somers
leiding@hms-dinteloord.nl

Trainer recreanten
Fenne Donkers

Trainer freerunning
Jouke Dijkstra

Assistenten
Joy Luijkx
Joie Reijenga
Linda Ottevanger
Amber van der Ham
Lizzie Bijl

Invallers
Kyra van der Reest
Conny van der Ree
Yulia Verkiel

Bestuur

Voorzitter
Renate Wellens-Bennik
voorzitter@hms-dinteloord.nl

Secretaris
Sanneke Breure
secretaris@hms-dinteloord.nl

Penningmeester
Yulia Verkiel
penningmeester@hms-dinteloord.nl

Ledenadministratie
Gery Cok
ledenadministratie@hms-dinteloord.nl

Bestuursleden algemeen
Mariska Lanen
Nathalie van der Weegen-Melieste
Cassandra Somers

Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon HMS
Gery Cok
vertrouwenspersoon@hms-dinteloord.nl

Vertrouwenspersoon KNGU
Je kunt ons mailen of bellen
vertrouwenscontactpersonen@kngu.nl
Henriët van der weg  06-22663522
Monique Streefkerk  06-21410802

Commissies

We werken met verschillende commissies die kleine deeltaken uitvoeren.
Deze commissies worden gevuld door 1 bestuurslid en een aantal vrijwilligers.
Mocht je in een bepaalde commissie jou talent en tijd willen steken neem dan contact op met de secretaris.

Activiteiten commissie
Mariska van Haften
activiteiten@hms-dinteloord.nl

Sponsor commissie
Yulia Verkiel

Matriaal & toestel commissie
………

Kleding commissie
…..

Wedstrijd commissie
Cassandra Somers

Veilig sport klimaat commissie
Renate Wellens-Bennik

Pr & communicatie commissie
Sanneke Breure